NEEM CONTACT OP MET HET BUITENLANDBEURS TEAM!

U kunt telefonisch contact opnemen via +31 (0)40 – 297 94 94
Of stuur een e-mail naar info@onderwijsbeurzen.nl

Annemarie

Project Manager
Annemarie Bruinsma

annemarie@ogz.nl

Mieke Zwanenberg

Account Manager
Mieke Zwanenberg

mieke@ogz.nl

Brigit Heijnen

Account Manager
Brigit Heijnen

brigit@ogz.nl

Melanie van Happen

Account Manager
Melanie van Happen

melanie@ogz.nl

Onbekend

Account Manager
Paul Spelde

paul@ogz.nl

Joris Verheijen

Marketing Manager
Joris Verheijen

joris@ogz.nl