EF Education First
Standnummer #228
Opleidingsniveaus
Internationaal
EF Education First
Ga studeren in het buitenland en leer vreemde taal op één of meerdere van onze 50 EF-bestemmingen wereldwijd. Wanneer je een studie in het buitenland volgt, leer je de taal vloeiend spreken, maak je nieuwe vrienden van over de hele wereld en beleef je samen met hen een onvergetelijke tijd. Studeren in het buitenland klinkt misschien als een droom, maar EF maakt deze samen met jou werkelijkheid.
Jij kiest de bestemming en EF regelt de rest!
Een EF-taalreis op maat ziet er zo uit:
- Bepaal zelf welke van de 10 aangeboden talen je graag wilt leren
- Kies voor de bijbehorende EF-bestemming
- Selecteer de taalcursus en duur van de reis
- Geef jouw voorkeur door voor een accommodatie
- Wij kunnen de vluchten en transfers voor je regelen
Wist je dat je daarnaast elke maandag al naar jouw droombestemming kan vertrekken en dat het al mogelijk is om vanaf 2 weken een taalcursus te volgen?
Voor welke cursus je ook kiest, EF biedt je een reis die bij je past!
Naast een taalreis naar het buitenland kan je ook kiezen voor een High School Exchange Year.
Ga naar een typisch Amerikaanse, Engelse of Ierse High School en ontdek hoe het leven als middelbare scholier daar is. Leef als een echte local bij een gastgezin, maak vrienden voor het leven en neem deel aan activiteiten die typisch zijn voor deze EF-bestemming, zoals sportactiviteiten, theater, camp, prom night en nog veel meer!
Wanneer jij je aanmeldt voor deze unieke buitenlandervaring, helpen we je graag verder met het aanmeldproces. En wie weet vertrek jij binnenkort al als echte High School student naar het buitenland!
Terug naar het overzicht
The world is your playground
Kom naar De BuitenlandBeurs en ontdek alles over studie, stage en tussenjaar in het buitenland
De BuitenlandBeurs is hét grootste event van Nederland op het gebied van studie, stage, tussenjaar en (vrijwilligers)werk in het buitenland
Blog
De 7e editie van De BuitenlandBeurs: een groot succes
Jelle studeerde 6 maanden in Milaan: “Ananas op pizza kan echt niet!”
Meld je aan voor de nieuwsbrief
naar boven